Türkiye’de bir ilk Özgür Aksuna ile “Konuşma Estetiği ve Diksiyon” dersleri

Diksiyon; genel olarak bilinen kanının aksine sadece güzel konuşmak değil konuşma kurallarının dışında etkileme ve ikna gücü yüksek, dinleyeni keyiflendiren ve güçlü bir sistemin koordinasyonudur. Sadece Türkçe ve gramer kurallarını bilmek değil, nefes ve diyafram ile bunu kontrol edebilmek jest ve mimiklerle etkisini tamamlayabilmek ayrıca postür ile bunları pekiştirebilmektir.

Ne söylediğiniz değil, “NASIL” söylediğiniz önemlidir.

20 saatlik Diksiyon eğitimi ile birlikte Özgür Aksuna tarafından geliştirilen ve Türkiye’de tek olan özel bir teknikle konuşmanızı estetik ve benzersiz bir hale getirebilirsiniz.

Ben yapamam dediğiniz zaman yapamazsınız o yüzden sadece isteyin yeter kimse diksiyon kurallarını bilerek gelmiyor bu dünyaya ve kimse doğuştan bu konuda yetenekli olmak zorunda değil çalışın ve siz de  başarın.

“KONUŞMA ESTETİĞİ”.

Diksiyon, etkili ve güzel konuşma, hitabeti spikerlik ve sunum tekniklerini içinde barındıran eğlenceli, hızlı, teknik ve doğal yöntemlerle “Konuşma Estetiği” eğitimleri ile hayatınzda başarı ile dolu günler sizi bekliyor.
Başarı garantili, sıcak ve güvenli bir ortamda, sertifika ve katılım belgeli eğitimlerim  ile sınırlı sayıdaki bu ayrıcalığı sizde yaşayın.

Konuşma Estetiği nedir?
Estetik kavramı güzel olanı aramak, duyumsamak şeklinde açıklanır.Gerçekleştirmek istediği de güzel üstünde düşünme sanatıdır. Estetik, insanın dış dünyaya gösterdiği, “Güzel” ve “Çirkin” sözcükleriyle dile gelen tepkileriyle ilgilidir ama “Güzel” ve “Çirkin” terimlerinin kapsamları belirsiz, anlamları da öznel ve görelidir. Üstelik, etkileyici bir doğa görünümüyle ilgili gözlemlerde ya da sanat eleştirilerinde kullanılan nitelemeler yalnızca güzel ve çirkinle sınırlı değildir; anlamlı, dengeli, uyumlu gibi bir dizi başka kavram da değerlendirmeye girer.
Estetik sözcüğünün kaynağına duyum işaret eder.

Estetik “Günlük hayatı etkilemeden hızlı ve görünen iz bırakmadan gerçekleşen bir operasyon” dur. Ben de bu noktadan yola çıkarak insanların hayatının en önemli gücü olan konuşmanın nasıl bu şekilde yapılabileceği üzerine çalışmalar yaptım. 15 yıllık tecrübemle ve yeniliklerimle konuşma eğitimi üzerine yeni yöntemler geliştirdim. Eğlenceli, farklı ve basit çalışmalarla konuşmanızı nasıl daha çekici ve etkili hale getirebileceğinizi, bu sayede hem iş, hem okul, hem sosyal hem de özel hayatınızda başarı elde etmenin kolay ve püf noktalarını ortaya çıkardım.

Artık Konuşmanın zamanı geldi” sloganı ile kendimizi doğru ifade edemediğiniz için kaybettiklerimizi artık geri kazanmaya başlıyoruz.
Sizde en doğru, en etkili ve en güçlü şekilde konuşmanızı geliştirmek ve bunu size kâr sağlayacak bir hale dönüştürmek istiyorsanız.

Konuşma Estetiği” eğitimlerimize.
Sizi de bekliyoruz.

Neden Konuşma Estetiği eğitimi almalıyım?

İnsanlar bir burun estetiği yaptırmadan önce doktor’un çektiği bir fotoğrafla öncesi ve sonrası olarak geçirdiği değişimi görsel olarak görürler.
Ben de bunu, eğitimlerden önceki durumuzla eğitimler den sonraki durumunuzu karşılaştırmak için HD ses ve görüntü teknikleri ile bunun tespitlerini yapıp öncesi ve sonrasını kendi gözlerinizle görmenizi sağlıyorum.

Bir estetik operasyon öncesi bilimsel ve teknik yöntemleri doktorun hastasına videolar ve resimlerle göstermesi onu bu konuda bilinçlendirmesi çalışmasını, ben de ses ve anatomik olarak yapılacakları konuşma aygıtınızın nasıl çalıştığını ve bu çalışmaları yaparken neleri yapacağınızı yine videolar,slaytlar ve resimlerle gösteriyorum. Önce kendinizi tanımanızı ve neyi nasıl kullanmanız gerektiğini öğretiyorum.

Bir estetik operasyon da cerrahi komplikasyonlar operasyon sırasında yaşanacaklar ve olası başarı oranı doktor tarafından açıklanır ve hasta bu konuda bilgilendirilir.Ben de eğitim sürecinde yaşanacak olumlu ya da olumsuz durumları sizi eğitim süresince bekleyenleri detaylı bir şekilde anlatıyorum ve her konuda bilgilendiriyorum.

Bir estetik operasyon sonunda hastanın iyileşme süreci kontrolleri ve gelişimi doktor tarafından düzenli olarak takip edilir. Ben de eğitimler sonunda çalışmalarımızın ulaştığı son durumu ve gidişatı takip edip tavsiyelerde bulunuyorum.
İşte tüm bu sebeplerden dolayı bu eğitimlerin adı, Bir Doktor gibi hassas ve sorun odaklı, iyileştirici, kişiye özel, güzel konuşmanın ötesinde daha etki yaratıcı ve estetik olduğu ve bunların oluşmasını sağlayan özel yöntemler kullanıldığı için” KONUŞMA ESTETİĞİ”.

Başvuru ve Ön kayıt:

J.F.Keneddy Cad 22/7
Kavaklıdere/Çankaya
Ankara/Türkiye
+90 312 428 73 14

Başvuru ve İletişim

 

 
 
previous next
X