TÜRKİYE’DE İLK KEZ ÖZGÜR AKSUNA İLE “KONUŞMA ESTETİĞİ” DERSLERİ

 

Konuşma Estetiği nedir?


Estetik “Günlük hayatı etkilemeden hızlı ve görünen iz bırakmadan gerçekleşen bir operasyon” dur. Sizde bu ayrıcalığı yaşayanlardan birisi olabilirsiniz.

Türkçe, ünlü ve ünsüz uyumları olan,melodik söylemi bulunan özel ve çok estetik bir dildir. Bu bakımdan Türkçe kelimelerin telaffuzu son derece estetiktir.

Ben de bu noktadan yola çıkarak insanların hayatının en önemli gücü olan konuşmanın nasıl bu şekilde yapılabileceği üzerine çalışmalar yaptım. 15 yıllık tecrübemle ve yeniliklerimle konuşma eğitimi üzerine yeni yöntemler geliştirdim. Eğlenceli, farklı ve basit çalışmalarla konuşmanızı nasıl daha çekici ve etkili hale getirebileceğinizi, bu sayede hem iş, hem okul, hem sosyal hem de özel hayatınızda başarı elde etmenin kolay ve püf noktalarını ortaya çıkardım.

“Artık Konuşmanın zamanı geldi” sloganı ile kendimizi doğru ifade edemediğiniz için kaybettiklerimizi artık geri kazanmaya başlıyoruz.
Sizde en doğru, en etkili ve en güçlü şekilde konuşmanızı geliştirmek ve bunu size kâr sağlayacak bir hale dönüştürmek istiyorsanız.

Konuşma Estetiği” eğitimlerimize.
Sizi de bekliyoruz.

Neden Konuşma Estetiği eğitimi almalıyım?

İnsanlar bir burun estetiği yaptırmadan önce doktor’un çektiği bir fotoğrafla öncesi ve sonrası olarak geçirdiği değişimi görsel olarak görürler.
Ben de bunu, eğitimlerden önceki durumuzla eğitimler den sonraki durumunuzu karşılaştırmak için HD ses ve görüntü teknikleri ile bunun tespitlerini yapıp öncesi ve sonrasını kendi gözlerinizle görmenizi sağlıyorum.

Bir estetik operasyon öncesi bilimsel ve teknik yöntemleri doktorun hastasına videolar ve resimlerle göstermesi onu bu konuda bilinçlendirmesi çalışmasını, ben de ses ve anatomik olarak yapılacakları konuşma aygıtınızın nasıl çalıştığını ve bu çalışmaları yaparken neleri yapacağınızı yine videolar,slaytlar ve resimlerle gösteriyorum. Önce kendinizi tanımanızı ve neyi nasıl kullanmanız gerektiğini öğretiyorum.

Bir estetik operasyon da cerrahi komplikasyonlar operasyon sırasında yaşanacaklar ve olası başarı oranı doktor tarafından açıklanır ve hastabu konuda bilgilendirilir.
Ben de eğitim sürecinde yaşanacak olumlu ya da olumsuz durumları sizi eğitim süresince bekleyenleri detaylı bir şekilde anlatıyorum ve her konuda bilgilendiriyorum.

Bir estetik operasyon sonunda hastanın iyileşme süreci kontrolleri ve gelişimi doktor tarafından düzenli olarak takip edilir. Ben de eğitimler sonunda çalışmalarımızın ulaştığı son durumu ve gidişatı takip edip tavsiyelerde bulunuyorum.
İşte tüm bu sebeplerden dolayı bu eğitimlerin adı,
“KONUŞMA ESTETİĞİ”.

Diksiyon, etkili ve güzel konuşma, hitabeti spikerlik ve sunum tekniklerini içinde barındıran eğlenceli, hızlı, teknik ve doğal yöntemlerle “Konuşma Estetiği” eğitimleri ile hayatınzda başarı ile dolu günler sizi bekliyor.
Başarı garantili, sıcak ve güvenli bir ortamda hem desarj olacak ve eğleneceksiniz hem de konuşmanızı güzelleştireceksiniz,

Katılım ve başarı sertifika belgeli eğitimlerim de

Hafta içi ve hafta sonu, 2-3 kişilik seçkin gruplarla, 2 saatlik cafe-butik derslerle, kredi kartına taksit imkanı ile
sınırlı sayıdaki bu ayrıcalığı sizde yaşayın.

Başvuru ve Ön kayıt:

Black Model Agency
Arjantin Caddesi Boğaz Sokak Mercan Apartmanı No: 30/1
Gaziosmanpaşa/Çankaya
Ankara/Türkiye
+90 312 467 7706
+90 533 713 0703
http://www.blackmodelcasting.com/

 

 

Konuşma Estetiği

Comments are closed.

 

 
 
previous next
X